Květen 2014

Stálice: Laky na nehty - Gabriella Salvete

29. května 2014 v 13:48 | Steffie |  Kosmetika

Přeji krásný den.

Byl to ale náročný týden, ještě že je dnes čtvrtek odpoledne a zítra pátek. Bohužel se musím učit poměrně hodně stránek dějepisu a cítím potřebu si odpočinut. A proto tu dnes máme článek o mé stálici v oblasti laků na nehty. Jedná se o značku Gabriella Salvete. Tato značka má velmi velký výběr z odstínů, nabízí i pískové laky a "pocukrovanou" sérii laků na nehty. Dále se zaměřuje i na péči o nehty.

Rovnátka a život s nimi

24. května 2014 v 12:48 | Steffie |  Lifestyle
Přeji všem čtenářům krásný a pohodový den,

dnes tu máme téma, na které je napsáno na internetu už hodně článků se zkušenostmi, a sice Rovnátka a život s nimi.

Pevná rovnátka jsem měla vcelku asi 3 roky - od šesté třídy do deváté, a co udělali s mými zuby je prostě něco úžasného. Když mi vypadaly mléčné zuby a začaly růst trvalé, horní jedničky mi rostly s obrovskou mezerou - asi 5mm. A aby toho nebylo málo, tak jsem neměla od narození vytvořený základ pro dvojku vpravo nahoře, takže mi místo ní narostla trvalá trojka a mléčná trojka mi nevypadla. Ano, opravdu mám v sedmnácti letech pět špičáků - čtyři trvalé a jeden mléčný. Můj ortodontista mi říká, že až mi bude osmnáct, mléčný zub vytrhne a dá mi místo něj implantát. Já osobně s tím nesouhlasím a prosazuji si svůj názor: dokud je můj zub zdravý, tak tam prostě bude. Přecijen dávat za implantát místo zdravého zubu dvacet pět tisíc korun se mi moc nechce. Nejen proto, že je to docela finanční pálka, ale i proto, že mi to přijde jako hloupost. Jakoby nestačilo, že jsem si v druhé polovině prváku urazila železnou tyčí čtvrtku pravé horní jedničky, takže ji mám doplněnou plombou, která mi jednou za čas vypadne a myslím, že o ceně bílé plomby se bavit nemusíme.

Rival de Loop - odličovací ubrousky

17. května 2014 v 8:21 | Steffie |  Recenze
Opět po trochu delší době zdravím všechny nadšence kosmetiky.
Dneska tu máme článek ve kterém se dozvíte více o odličovacích ubrouscích značky Rival de Loop, kterou najdete v drogeriích Rossmann. Já je koupila v akci 1+1 zdarma, kterou na ně mají velmi často a i v této akci jsem za ně dala myslím 40 Kč.

Můj kosmetický koutek No. 1

4. května 2014 v 18:19 | Steffie |  Kosmetika
Zdravím do krásného dne a chtěla bych se pochlubit s mým novým kosmetickým koutkem. Od dávna jsem měla malou skleněnou poličku pod zrcadlem, jenže od doby, co jsem se začala zajímat o kosmetiku mi nějak přestala stačit. U druhého velkého zrcadla jsem měla malý televizní stolek se starou televizí, kterou jsem nevyužívala, protože mám televizi v notebooku. Tak jsem se domluvila s mamkou, že bychom televizní stolek mohly dát pryč a místo stolku dát klávesy, které mám momentálně vedle psacího stolu - ten koupit nový a větší a vedle něj ještě nějaký malý stoleček na kosmetiku.

Nakonec ale nic kupovat nebudeme. Mamka odnesla televizi a mě bleskl hlavou nápad: proč kupovat nový stolek, když tady mám tenhle televizní. Stačí dát do poliček čtyři krabice a nahoru věci, které potřebuji. No, a kosmetický koutek je na světě.

Seznámení

3. května 2014 v 11:23 | Steffie |  O mně
Přeji krásné dopoledne - ikdyž u nás v Českých Budějovicích prší. Tohle je můj první článek na tomto blogu a bude o tom, co vás zde čeká. Jak jsem zmínila, jsem z Českých Budějovic, bydlím asi patnáct - dvacet minut od centra.

Je mi skoro sedmnáct let a zajímám se o kosmetiku, focení a hudbu. Sama vlastním digitální zrcadlovku Nikon D5100 se dvěma objektivy - 18-55mm a 55-200mm, takže sem budu vkládat kvalitní fotky - zabývám se portréty, květinami, zvířaty a jídlem.

V oblasti kosmetiky jsou mými velkými vzory blogerka GetTheLouk a Petralovelyhair. Když u jedné z nich vyjde video, jsem mezi prvními sledovanými. Zde na blogu budu psát recenze na produkty jak dekorativní, tak pečující kosmetiky.

Studuji Střední pedagogickou školu v Prachaticích obor Pedagogické lyceum, kde mám hudební specializaci, takže hra na klavír je samozřejmostí. Dále hraji 11 let na klávesy a letos jsem absolvent (7 let) pěveckého oddělení na ZUŠ Piaristické náměstí.