Seznámení

3. května 2014 v 11:23 | Steffie |  O mně
Přeji krásné dopoledne - ikdyž u nás v Českých Budějovicích prší. Tohle je můj první článek na tomto blogu a bude o tom, co vás zde čeká. Jak jsem zmínila, jsem z Českých Budějovic, bydlím asi patnáct - dvacet minut od centra.

Je mi skoro sedmnáct let a zajímám se o kosmetiku, focení a hudbu. Sama vlastním digitální zrcadlovku Nikon D5100 se dvěma objektivy - 18-55mm a 55-200mm, takže sem budu vkládat kvalitní fotky - zabývám se portréty, květinami, zvířaty a jídlem.

V oblasti kosmetiky jsou mými velkými vzory blogerka GetTheLouk a Petralovelyhair. Když u jedné z nich vyjde video, jsem mezi prvními sledovanými. Zde na blogu budu psát recenze na produkty jak dekorativní, tak pečující kosmetiky.

Studuji Střední pedagogickou školu v Prachaticích obor Pedagogické lyceum, kde mám hudební specializaci, takže hra na klavír je samozřejmostí. Dále hraji 11 let na klávesy a letos jsem absolvent (7 let) pěveckého oddělení na ZUŠ Piaristické náměstí.


Co si slibuji od blogu?
Blog jsem si založila, protože jsem chtěla zkusit psát recenze, různé zážitky ze svého života a další věci. Doufám, že blog mě bude nutit ke zkoušení nových věcí v kosmetice, navíc se snažím hubnout - cvičím workouty od Jillian Michaels a Boba Harpera a musím uznat, že se cítím lépe než v dobách, kdy jsem ještě necvičila - takže doufám, že pro mě bude blog další motivací, abych se vám mohla pochlubit se svými výsledky.

Doufám, že se vám tu bude líbit a něco nového se dozvíte. Takže si užívejte deštivého dne například u knížky nebo oblíbeného seriálu =)

Steffie

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama