Červen 2014

Nákupy - červen

27. června 2014 v 7:00 | Steffie |  Kosmetika
Přeji krásný pátek,

jak vám dopadlo vysvědčení? Mě o 0,03 uteklo vyznamenání (vyznamenání je do 1,5, já mám 1,53) a bohužel jsem neměla žádnou dvojku, kterou bych si mohla opravit. Snaha byla no :D

Co na vás chystám dále. Možná během měsíce očekávejte nový vzhled blogu, protože tenhle mi přijde až moc jednoduchý. Trošku to tu oživíme :)

Během následujících dnů mě čeká focení opět do Peti soutěže na jejím blogu. Tentokrát nám dala zajímavé téma - JÍDLO. Což pro mě těžké nebude, na focení jídla se specializuji a hodlám si ho i sama uvařit.

Jak už jsem se zmínila ve včerejším článku, pomalu dokončuji svůj wishlist. Většinu věcí už mám totiž doma, až na podložku a tělové máslo Cien. Mimochodem 6. července nám končí cvičící výzva, takže určitě dejte vědět, jestli se mnou cvičíte nebo se chystáte.


100 věcí o mně

26. června 2014 v 12:26 | Steffie |  O mně
Přeji krásný večer,

jelikož jsem si užívala poslední dny na intru a neměla jsem tam foťák, abych vám vytvořila recenze na mnoho produktů, které nás čekají, dáme si dneska opět řetězovku 100 věcí o mně.

Dále bych vám chtěla oznámit, že si pomalu ale jistě odškrtávám věci z letního wishlistu - konkrétně balea sprchové gely, od kamarádek jsem dostala Sleek paletku Del Mar (letošní limitovaná edice), laky Gabriella Salvete, místo SunDance opalovacího krému jsem si koupila Lilien SPF 30 a opalovací balzám na rty, také s SPF 30. Takže už zbývá jenom podložka - už mám činky :D a Cien tělové máslo.

Jinak všimli jste si, že na Primě LOVE začali vysílat poslední sérii Jak jsem poznal vaši matku a na Primě COOL nejnovější sérii Teorie velkého třesku? Já měla obrovskou radost, když jsem na to přišla a pravidelně koukám :)

Teď už se ale vrhneme na slibovanou řetězovku:

Nominace od P.

22. června 2014 v 23:25 | Steffie |  O mně
Přeji krásné pondělí,

uznejme si to. Drby a informace o lidech zbožňují všichni :D A proto si dnes zodpovíme na otázky v nominaci od P. z petra-betty.blog.cz. Ještě nikdy jsem to nedělala, tak uvidíme, jak to zvládneme :)

Pravidla Nominace:
- Řekněte o sobě 10 věcí
- Odpovězte na 10 otázek blogerky/blogera, který Vás nominoval/a
- Nominujte 5 blogerů
- Vymyslete 10 otázek pro ty, které budete nominovat
- Informujte blogery o tom, že jste je nominovaly

Tetování a život s ním

22. června 2014 v 7:45 | Steffie |  Lifestyle
Přeji krásnou neděli,

dneska tu máme článek o tetování - jak se tetuje, co všechno to obnáší, péče o tetování atd.

Já jsem se pro své tetování rozhodla před rokem a zatím toho vůbec nelituji. Rozhodně jsem si motiv nevybrala během dne, ale trvalo mi to několik měsíců a mnohokrát jsem svůj názor změnila. Ale stálo to za to. Tenhle článek je trošku delší, takže si klidně uvařte kafe, čaj nebo kakao a počtěte si :)Retro TAG + nějaké informace

17. června 2014 v 23:23 | Steffie |  O mně
Zdravím všechny po dlouhé době.

Musím se vám omluvit za chvilkové nepřidávání článků - tenhle týden byl opravdu hektický. Čím bychom začali? O víkendu mi začala brigáda u ZOO Ohrada v Hluboké nad Vltavou, kde lidem nabízím plavbu lodí v Týně nad Vltavou. Je to něco jako hosteska. Navíc jsme celý víkend od pátku byli u mamky přítele, takže opravdu nebyl čas.

Odlakovávání nehtů alobalovou metodou

12. června 2014 v 20:15 | Steffie |  Kosmetika
Přeji krásný den,

dnes si dáme článek, ve kterém se podíváme na odlakovávání nehtů pomocí alobalové metody.


Můj wishlist - léto 2014

7. června 2014 v 21:19 | Steffie |  O mně
Přeji krásný a až moc slunečný den :)

Jelikož myslím, že každý sluníčka využil a u počítačů nebude skoro nikdo, dám sem pouze jednoduchý článek o tom, co bych si chtěla během léta koupit. Přeci jenom jsem student, který s penězmi pouze přežívá a když už si mám něco koupit, tak si to rozmyslím. Takže začněme se seznamem!