Červenec 2014

Snídaně na vidličku: Míchaná vajíčka se zeleninou a zázvorová limonáda

31. července 2014 v 11:31 | Steffie |  Kuchyně
Ahojky,

dneska tu máme první článek do nové rubriky Kuchyně. Začneme snídaní na vidličku a sice míchanými vajíčky se zeleninou a kuřecí šunkou. A jako pití tu máme domácí zázvorovou limonádu.


Nákupy - červenec

30. července 2014 v 17:50 | Steffie |  Kosmetika
Přeji hezké středeční odpoledne,

zítra máme poslední červencový den a před námi bude druhý měsíc prázdnin. Že to utíká hrozně rychle?

Mám pro vás pár informací ohledně blogu. S novým designem přišlo i pár nových rubrik. První nová rubrika jsou recenze, kam budu přidávat články spojené s mým názorem na kosmetiku a ostatní věci. Nebude se jednat pouze o kosmetiku. Další rubrika je Lifestyle, kam budou posílány články ohledně hubnutí, životního stylu a outfity. Dále tu máme rubriku Myself, kam budu dávat články z mého života, TAGy a občas nějaké informace ohledně blogu. A poslední rubrika Kuchyně - zde najdete recepty na různá jídla od domácích limonád až po složitá jídla a rady z mé kuchyně. Určitě se každá holka chce jednou naučit vařit - i já, a právě tahle rubrika pro mě bude inspirací k tomu, abych častěji vařila.

Teď se vrhněme na nákupy za červenec. Moc toho není, ale to je prostě prázdninami. Člověk se chce věnovat něčemu jinému než nakupování. Alespoň já :)


Dragon Age: Origins aneb nejen kluci hrají počítačové hry

27. července 2014 v 12:04 | Steffie |  Recenze
Přeji krásné nedělní odpoledne,

dnes si dáme recenzi něčeho netradičního. Jedná se o počítačovou hru Dragon Age: Origins, což je první díl série Dragon Age od EA Games a BioWare. EA Games určitě každý zná, už jen když se řekne The Sims.


Sleek Make Up - I Divine Del Mar - limitovaná edice

21. července 2014 v 7:34 | Steffie |  Recenze
Přeji všem krásné pondělní ráno,

Jak si užíváte prázdnin? Mně konečně dneska přijede přítel a bude u nás až do soboty, takže se vám musím omluvit, ale za tu dobu tu nejspíš nebude žádný článek. Chceme si užívat spolu a být co nejméně na počítači - první důvod. Druhým důvodem je, že budu muset nejspíš dát notebook do servisu kvůli přehřívání. Určitě vám to příští týden vynahradím.

Dnes si dáme recenzi na paletku očních stínů od značky Sleek Make Up - I Divine Del Mar. Kdo mě sleduje, ví, že jsem paletku dostala od spolužáků k narozeninám a už dlouho před tím byla na mém letním wishlistu. Je to moje první paletka od Sleeku, rozhodně mě nezklamala a určitě si budu kupovat další a další.


The Movie TAG

10. července 2014 v 14:07 | Steffie |  O mně
Přeji všem krásné odpoledne,

jak si užíváte prázdnin? Dnes tu pro vás mám filmový TAG, ve kterém se dozvíte, které filmy a herce mám ráda. Určitě mi napište váš názor, jestli souhlasíte nebo ne. Ráda si počtu vaše komentáře.

Jinak během prázdnin to tu hodlám trošku překopat, tak uvidíme jak to dopadne. Rozhodně tu budou dvě nové rubriky. Nechte se překvapit :)

Essence - Porovnání voděodolných řasenek

4. července 2014 v 8:50 | Steffie |  Recenze
Přeji krásný začátek dalšího prázdninového dne,

dnes se podíváme na zoubek dvěma voděodolným řasenkám od Essence - All Eyes On Me a Get Big Lashes. Obě na sobě nesou kouzelné slovíčko WATERPROOF, které je teď v létě poměrně velkým kritériem. Řasenka All Eyes On Me stála 55Kč, Get Big Lashes 65Kč. Kdo se mnou sleduje kanál GetTheLouk, určitě ví, jak tento test dopadne. Kdo ne, nechte se překvapit.


Moje večerní péče o pleť

1. července 2014 v 21:05 | Steffie |  Kosmetika
Přeji krásný úterní večer,

také jste dnes měli den na dvě věci? Mně opět začala brigáda a hned další problémy s ní. Ale nemluvme o problémech. Jak si užíváte prázdniny vy?

Já si dnes koupila krém pro smíšenou pleť, balzám na rty s příchutí pomeranče - obojí od Baley, nové plavky z New Yorkeru a mám na vás otázku. Zajímaly by vás outfitové články? :) Myslím, že v mé skříni se pár hezkých kousků najde. Pokud byste měli zájem o tento typ článků, dejte mi vědět do komentářů.