Sleek Make Up - I Divine Del Mar - limitovaná edice

21. července 2014 v 7:34 | Steffie |  Recenze
Přeji všem krásné pondělní ráno,

Jak si užíváte prázdnin? Mně konečně dneska přijede přítel a bude u nás až do soboty, takže se vám musím omluvit, ale za tu dobu tu nejspíš nebude žádný článek. Chceme si užívat spolu a být co nejméně na počítači - první důvod. Druhým důvodem je, že budu muset nejspíš dát notebook do servisu kvůli přehřívání. Určitě vám to příští týden vynahradím.

Dnes si dáme recenzi na paletku očních stínů od značky Sleek Make Up - I Divine Del Mar. Kdo mě sleduje, ví, že jsem paletku dostala od spolužáků k narozeninám a už dlouho před tím byla na mém letním wishlistu. Je to moje první paletka od Sleeku, rozhodně mě nezklamala a určitě si budu kupovat další a další.Sleek Make Up je britská značka vyhlášená díky své obrovské pigmentaci. Určitě každý zná třeba Pout Painty od Sleeku, což jsou tekuté rtěnky různých barev, kdy na celé rty vám bude stačit maličkatá kapička. Jsou známé hlavně modrým a bílým odstínem. Říkáte si k čemu? K míchání barev přeci. Pokud chcete například fialovou rtěnku, vezmete červenou, modrou a trochu bílé a máte krásnou fialovou. Co jsem slyšela o této značce, má obrovskou pigmentaci kvůli tomu, že je to značka určená pro černošky. Nevím, co je na tom pravdy, ale docela bych tomu věřila.
Začneme cenou. Na internetu se cena pohybuje okolo 300 Kč. V paletce je 12 kvalitních stínů, tudíž pokud počítáte se mnou, vychází vám, že za jeden stín dáte teoreticky 25 Kč. Kde najdete kvalitní stín za 25 Kč?

Nedá se koupit v kamenných obchodech, v ČR je možnost pouze přes e-shopy. Mě ji holky kupovaly přes bestmakeup.cz.

Hrozně moc se mi líbí obal paletky, který na můj vkus vypadá a působí velmi profesionálně. Černý matný povrch a lesklé logo působí jednoduše, ale zároveň hezky. Mrzí mě, že se docela špatně otvírá. Opravdu se musíte hodně snažit, aby se vám paletka otevřela a zároveň máte strach, abyste si s ní nic neudělali.


Štěteček a lá houbičku jsem se snažila používat, ale štětec je štětec. Stíny v paletce jsou poměrně matné, možná stín Lounge Lovers působí trochu třpytivě. Všechny stíny mají jemné barvy a dají se krásně kombinovat. Nejraději používám již zmiňovaný stín Lounge Lovers spolu se stínem Talamanca. Stíny můžete kombinovat jak se vám zachce.S výdrží vůbec žádný problém nemám. Bez podkladové báze mi na očích od rána do pozdního odpoledne krásně vydrží.

Se Sleekem jsem určitě neskončila, stíny jsou opravdu kvalitní a za tu cenu? Musím se přiznat, už mám vybraných asi dalších pět paletek a rozhodně chci zkusit i tvářenky nebo klasická tria - bronzer, tvářenka, rozjasňovač. Uvidíme nakonec pro co se rozhodnu.

Doufám, že jsem někomu pomohla třeba s rozhodováním, jestli do Sleek paletky jít. Určitě ano, za mě má Sleek Make Up - I Divine Del Mar palec nahoru.

Užívejte si prázdnin a dávejte na sebe pozor. Sejdeme se u dalšího článku :)

Steffie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

Klik :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama