Srpen 2014

Návštěva ZOO Liberec

26. srpna 2014 v 16:26 | Steffie |  Deníček
Po dlouhé době vám přeji krásné odpoledne,

prázdniny nám pomalu končí, což mě neskutečně rozčiluje. Do školy se těším jenom kvůli jedné věci: indické placce. Po těch krásných a krátkých dvou měsících si nedovedu představit, jak opět začnu vstávat v 5 hodin. Myslím, že se máme všichni na co těšit.

Minulý týden jsem byla u přítele. Začalo nám to krásně, dostala jsem od něj novou limitovanou paletku od Sleeku - Arabian night, pak se to trošku zlomilo. Povedlo se nám absolutně nepochopitelně ztratit mojí peněženku, která už se nenašla. Takže jsem ztratila všechny doklady, peníze a prášky. A když si to chce člověk vyřídit, tak mu ani s vystaveným papírem o občanském průkazu nic neudělají. Týden nám utekl pak hrozně rychle. Jeli jsme do Mladé Boleslavi, aby se přítel zapsal na vysokou školu a v pátek do Liberce.

Během návštěvy z Liberce jsme zaskočili i do ZOO. Poprvé v životě jsem viděla žirafu! :D Kdybych to věděla, tak si z domova vezmu teleobjektiv a nefotím na seťák 18-55mm. A navíc tam měli špatně umytá skla, která můžete vidět na fotce u bílé tygřice. Zkrátka většina fotek dopadla katastrofálně a já tu pro vás mám výběr z těch lepších fotografií. Doufám, že se vám budou líbit.


Poznejte mě TAG

12. srpna 2014 v 19:34 | Steffie |  O mně
Přeji všem krásné úterní odpoledne,

dnes si dáme oddechový článek a sice TAG na téma Poznejte mě. Dále bych vám chtěla říct, že od 15. do 23. tu nebudu, takže v té době žádné články nečekejte. Ale to vám pak jako vždy pořádně vynahradím, takže se rozhodně těšte :)

Ještě než začnete číst, uvařte si čaj, kafe, kakao nebo cokoliv jiného, protože tenhle článek je docela hodně dlouhý :)

1. Jak se jmenuješ?
Jmenuji se Štěpánka, ale to jméno ráda nemám. Přijde mi hrozně miminkovské a ve světě naprosto nepoužitelné. Když cizinci řeknete, že se jmenujete Štěpánka a oslovují vás Štěpi, tak na vás zůstane stát s otevřenou pusou. Proto také moje přezdívka Steffie. V angličtině se jmenuji Stephanie, ale to mi přijde takové moc důstojné a proto jsem si našla obdobu jména a vzniklo Steffie :)

2. Kdy jsi se narodila?
Narodila jsem se 20. června 1997 v porodnici v Českých Budějovicích, tudíž jak si všichni domyslíte, je mi 17 let.

Halušky

9. srpna 2014 v 21:45 | Steffie |  Kuchyně
Přeji krásný sobotní večer,

přemýšlíte nad tím, co budete zítra vařit k obědu? Máte doma brambory, ale už jste jich přejedení? U nás doma frčí jeden pokrm z brambor a ten si dnes ukážeme. Jedná se o pravé slovenské halušky s brynzou. Můžete si je připravit na několik způsobů - nasladko, s brynzou, s uzeným sýrem, klasické z jídelny se zelím... Pojďme se do nich pustit! :)


ZOO Ohrada - Hluboká nad Vltavou II.

4. srpna 2014 v 8:30 | Steffie |  Deníček
Krásné ráno,

jak jsem včera slíbila, dnes tu máte další várku fotografií ze ZOO. Všechny sem dávat nebudu, ale pokud budete mít zájem, můžete se jimi prokoukat na rajčeti. Určitě mi opět napište vaše názory :)


ZOO Ohrada - Hluboká nad Vltavou I.

3. srpna 2014 v 9:54 | Steffie |  Deníček
Přeji hezké nedělní ráno,

v pátek jsem byla s kamarádkama v ZOO, kde jsme dlouho nebyly a za tu dobu se tam změnilo mnoho věcí, například přistěhování krásného tygra. Tak jsem vzala foťák a šlo se :) O své výtvory se s vámi chci podělit. Rozhodně mi řekněte vaše názory k fotkám, ráda se něco dozvím.