Září 2014

Jak bojovat s nachlazením

21. září 2014 v 9:30 | Steffie |  Lifestyle
Přeji všem krásný víkend, tedy pokud jste se nestali, stejně jako já, obětí sezónního nachlazení. Pokud jste i vy zůstali v posteli a snažíte se vymyslet, čím se vyléčit, pokusím se vám doporučit několik věcí, spíš jídel, které mi pomáhají při léčení. Někomu to může přijít divné, ale většina je opravdu bláznivina a ne každému to může pomoct. Každý jsme nějaký a každému vyhovuje něco jiného. Tak se na to vrhneme :D


Nákupy - SRPEN

14. září 2014 v 22:00 | Steffie |  Kosmetika
Sice trošku se zpožděním, ale přece vám přináším mé srpnové nákupy. Tenhle měsíc to bylo ve stylu laků a odlakovačů :) A k tomu šampon a kondicionér. Není to nic moc, ale slibuju, že nákupy za září vám to rozhodně vynahradí. Jdeme se do toho vrhnout.


Přehled mých zranění na střední škole a začátek nového školního roku

13. září 2014 v 10:00 | Steffie |  O mně
Právě teď si tu tak ležím v posteli a přemýšlím, jak začít tenhle článek. Také se vám děje jedna věc, která potkala dnes mě? V červnu jsem se rozhodla, že budu od letošního roku do školy dojíždět, protože jsem měla strach, aby se mi už nic nestalo. Pokaždé se mi totiž na internátu stal nějaký úraz.
Poprvé to bylo v prváku, kdy jsme se s holkama dohodly, že půjdeme do internátní posilovny zacvičit si. Tak se šlo. Já ten den přijela z domova od doktora a domů jsem mohla jet hned druhý den ráno. Přišly jsme do posilovny a zabraly si nástroje. Na mě zbyla taková ta obrovská činka. Jelikož jsem v té době s cvičením začínala, neuzvedla jsem jí ani s tím nejlehčím závažím a tak jsem se rozhodla, že to závaží sundám a budu zvedat jenom tu železnou tyč. Ale co se nestalo! Zapomněla jsem tyč zajistit a uvolnila jsem závaží na pravé straně a když jsem ho položila, tyč se pomalu převážila a urazila mi čtvrtku pravé horní jedničky. Ano, mohla jsem skončit hůř, např. s roztrženým rtem a obrovskou spoustou krve. Takže mám zub doplněný plombou a žiju ve strachu, kdy se mi ulomí. A ve druháku?

Fotonávod: Modrozlaté líčení

5. září 2014 v 18:30 | Steffie |  Kosmetika
Krásné páteční odpoledne přeji všem,

na dnešek jsem si pro vás připravila můj první fotonávod s líčením. Upřímně docela jsem se toho bála, ale nedopadlo to tak hrozně jak jsem si představovala :) Určitě většina z vás půjde oslavit, že zvládli první školní týden a je před námi víkend. Máte doma zlaté, tmavě modré a černé stíny? Pak si je připravte a vyzkoušejte tohle líčení.


Sleek Make Up - I Divine Arabian Night - limitovaná edice

2. září 2014 v 19:05 | Steffie |  Recenze
Přeji krásný podvečer,

jak vám začala škola? U mě nic moc... Rozvrh máme na dvě věci - pondělí, úterý, čtvrtek od 7:45 do 16:00. A aby toho nebylo málo, v úterý a ve čtvrtek končíme odborným předmětem (pedagogikou). Uvidíme, jak to budu zvládat. Dnes už se mi podařilo poslední hodinu usnout.

S přítelem budeme slavit 12. září 4. výročí a nečekaně jsem od něj dostala dárek už o prázdninách (bydlíme od sebe 250 km). Většinou si právě dárky dáváme až v říjnu o podzimních prázdninách, ale bohužel teď nevíme, jestli se vůbec uvidíme. Přítel nastupuje na vysokou školu v Mladé Boleslavi a ještě bude muset při studiu pracovat. Uvidíme, jak nám to vyjde.

Teď již ke zmiňovanému dárku o kterém tu dnes bude celý článek. Jedná se o paletku od Sleeku (klasicky), konkrétně o novou limitovanou edici Arabian Night, která mě zaujala hned na prvním obrázku na Sleek Facebookové stránce. A přítel mě musel slyšet, jak si o tom povídám s mamkou a koupil mi ji dřív než ona.