Sleek Make Up - I Divine Arabian Night - limitovaná edice

2. září 2014 v 19:05 | Steffie |  Recenze
Přeji krásný podvečer,

jak vám začala škola? U mě nic moc... Rozvrh máme na dvě věci - pondělí, úterý, čtvrtek od 7:45 do 16:00. A aby toho nebylo málo, v úterý a ve čtvrtek končíme odborným předmětem (pedagogikou). Uvidíme, jak to budu zvládat. Dnes už se mi podařilo poslední hodinu usnout.

S přítelem budeme slavit 12. září 4. výročí a nečekaně jsem od něj dostala dárek už o prázdninách (bydlíme od sebe 250 km). Většinou si právě dárky dáváme až v říjnu o podzimních prázdninách, ale bohužel teď nevíme, jestli se vůbec uvidíme. Přítel nastupuje na vysokou školu v Mladé Boleslavi a ještě bude muset při studiu pracovat. Uvidíme, jak nám to vyjde.

Teď již ke zmiňovanému dárku o kterém tu dnes bude celý článek. Jedná se o paletku od Sleeku (klasicky), konkrétně o novou limitovanou edici Arabian Night, která mě zaujala hned na prvním obrázku na Sleek Facebookové stránce. A přítel mě musel slyšet, jak si o tom povídám s mamkou a koupil mi ji dřív než ona.Jako v každé Sleek paletce zde najdeme 12 krásně pigmentovaných stínů se kterými se dá vykouzlit jak denní, tak večerní líčení. Já si absolutně nejvíc oblíbila kombinaci zlaté s královsky modrou. Určitě v příštích dnech očekávejte tutorial s touto paletkou.

Co mě ovšem trochu mrzí, je, že třpytivé odstíny zlaté a bronzové (horní řada, 2. a 3. stín zleva) obsahují až moc velké třpytky a jsou více prášivější. Ale za tu kvalitu to rozhodně stojí. Pokud se na oku uhladí, třpytky krásně prokouknou při mrknutí.Trošku mě mrzí pigmentace hned prvního šampaňského stínu z horní řady. Na ruku jsem si ho musela nanést asi třikrát, aby byl na fotce vůbec vidět. Jinak všechny stíny jsou krásně pigmentované při prvním nanesení a matné stíny se krásně ztrácí. Za tuhle paletku rozhodně dávám Sleeku palec nahoru a doporučuji ji každému, kdo po ní pokukuje. Cena klasicky kolem 300 Kč bez poštovného.

To by bylo k paletce vše. Rozhodně se těšte na líčení s touto paletkou.

P.S.: Také vám přijde, že poštovné je čím dál dražší?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

Klik :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama