Říjen 2014

Top filmy pro klidný večer

20. října 2014 v 7:00 | Steffie |  Lifestyle
Musím se vám svěřit s jednou věcí. Mám externí disk plný filmů, ale když si mám vybrat jeden film na večer, nedokážu si vybrat. A proto vždy sáhnu po některém z těch, které vám teď představím. Určitě jich většinu znáte, budou se zde objevovat jak české, tak zahraniční, jak hrané, tak animované, zkrátka směs všech možných filmů. Jdem na to :)

Forrest Gump

Začněme s tou největší klasikou vůbec:

"Forrest Gump je americký film režiséra Roberta Zemeckise natočený v roce 1994 na motivy stejnojmenné knihy Winstona Grooma z roku 1985. Film dosáhl velkého úspěchu u diváků a vydělal celosvětově přes 667 milionů dolarů. Byl nominován na 13 Oscarů, z nichž 6 cen získal, včetně ceny nejlepší film, nejlepší režisér (Robert Zemeckis) a nejlepší herec (Tom Hanks).
Film vypráví příběh jednoduchého muže, Forresta Gumpa, který se i přesto, že má pouze IQ 75, setká s mnoha historickými osobnostmi, včetně 3 amerických prezidentů a je přítomen u mnoha historických událostí, jako vloupání do hotelu Watergate. Film se podstatně liší od knihy na jejíž motivy byl natočen." (Wikipedie)

Na Forresta Gumpa jsem koukala poprvé jako malá, kdy jsem ho ještě moc nechápala, ale smála jsem se. Po několika letech jsem se na něj podívala znovu a říkala jsem si, že je to nejlepší film, který jsem kdy viděla. Podle csfd.cz je Forrest Gump 2. nejlepší film a ten titul si jednoznačně zaslouží. U filmu se zasmějete, pobrečíte, několikrát řeknete Wau!


Nákupy - ZÁŘÍ

11. října 2014 v 19:16 | Steffie |  Kosmetika
Září nám uteklo jako voda a tak je čas na nové nákupy. Máme tu poslední vyškrtnutí z letního wishlistu, kousek oblečení z podzimních kolekcí, jednu knihu a zbytek kosmetiky. Nezbývá nám nic jiného, než vrhnout se na to.


Fotonávod: Jak nosím výrazné rtěnky

5. října 2014 v 10:00 | Steffie |  Kosmetika
Přeji krásné nedělní ráno,

také se těšíte na sezónů plesů a nechcete chodit s nudným líčením? Mám pro vás fotonávod, jak nosit červené rtěnky. Říkáte si, že to nezvládnete a nebude vám to slušet? Věřte mi, je to jenom o zvyku. Já jsem si také dlouho myslela, že mi červené rtěnky nesluší, protože jsem je kombinovala s modrými stíny a při pohledu do zrcadla jsem se sama sebe lekla. Jednou jsem si udělala normální nahé líčení s černou linkou a zkusila jsem přidat i červenou. A ejhle, ono to vypadá dobře! Rozhodně líčení vyzkoušejte.


Můj wishlist - podzim 2014

3. října 2014 v 19:30 | Steffie |  Kosmetika
Přeji krásné páteční odpoledne,

Jak vám ubíhá škola? U nás se učitelé rozhodli s testy nezahálet a není den, kdy by se něco nepsalo. O volných hodinách pro vás sepisuji články. Pořídila jsem si sešit, kam si píšu své nápady a osnovy článků. Rozhodně se máte na co těšit J
Dnes jsem se rozhodla zveřejnit můj podzimní wishlist. Moc kosmetiky neočekávejte, jedná se spíše o věci potřebné k životu (v rámci možností). Vrhněme se na to :)