Listopad 2014

The Hunger Games: Síla vzdoru 1. část

21. listopadu 2014 v 19:30 | Steffie |  Recenze
Přeji krásný páteční večer.

Dnes jsem si vyrazila do kina na Hunger Games: Síla vzdoru 1. část. Počáteční éra Hunger Games, kdy byly ve velkém prodávány knihy, mě absolutně minula. Nechápala jsem, co na tom lidé vidí. Samozřejmě jsem v té době odmítala koukat na věci o kterých jsem toho hodně slyšela a nechápala je. Až jednou jsem se v prváku na intru koukala na film a mohla jsem na něj koukat pořád a pořád. Nekecám, první díl HG jsem viděla asi 20krát a dokážu vám ho i teď říct zpaměti :D Pak přišla o mnoho, mnoho lepší dvojka - změna režiséra byla opravdu vidět. Mezitím jsem si třikrát přečetla knihy a moc jsem se těšila na třetí a závěrečný film, který byl ovšem rozdělen do dvou částí. A o té první vám jdu napsat.

!!! Článek obsahuje spoilery, takže kdo nechcete vědět, co se ve filmu děje, nejprve si na něj zajděte. !!!Cheesecake s banánem

15. listopadu 2014 v 13:52 | Steffie |  Kuchyně
Ahoj!

Jak se vám vydařil víkend? Já mám levou ruku v ortéze - opět jsem byla šikovná při tělocviku, konkrétně při volejballu. Mám natažený loketní vaz a nenarovnám ruku. V sobotu měla kamarádka oslavu 18. narozenin, spolu s bývalým spolužákem ze základky, který slavil 19. narozeniny, a poprosila mě, abych něco upekla. Ona sama s tím měla spoustu příprav a starostí, tak jsem jí pomohla a rozhodla jsem se pro Cheesecake, který jsem chtěla vždy vyzkoušet. No a dopadlo to tak, jak to dopadlo.


Nákupy - ŘÍJEN

8. listopadu 2014 v 9:30 | Steffie |  Kosmetika
Přeji všem krásné sobotní ráno.

Dlouho, ale opravdu dlouho tu nebyl žádný článek. Hned vám vysvětlím proč. Od září jsem začala do školy dojíždět, což znamená, že ráno vstávám v 5 hodin a domů se vracím kolem 18:30. Dříve mi to nedělalo nejmenší problém, světla pro moje fotografie byl dostatek. Jenže se změnil čas a já odcházím domů ve tmě a přicházím také ve tmě. Problém je v tom, že v pokoji nemám dostatek světla na fotografie, které doprovází moje články a tak jediný možný čas je v pátek a o víkendu. Už dneska jsem si nafotila další tři články dopředu, takže rozhodně tu nic chybět nebude a pokusíme se to tu nějak zavést zpět do starých kolejí.

A jelikož máme nový měsíc, dáme si dneska nákupy. Hodně velké nákupy. Jsou tu dvě vyškrtnutí z podzimního wishlistu, jeden předmět k lepším fotografiím a mnoho dalšího.