Prosinec 2014

Režim dovolené, přání krásných Vánoc

12. prosince 2014 v 10:55 | Steffie
Krásné páteční dopoledne přeji :)

Vím, že to tu poslední dobou nežije - bohužel víc, než jsem očekávala. Přišly Vánoce a s nimi i testy ve škole, pečení cukroví a neustálého shonu všude kolem. A já prostě nestíhám. Přijedu v 18:00 domů, do 21:00 peču cukroví nebo se učím a ve 22:00 jdu spát, protože následující den vstávám ráno v 5 hodin. A mezitím zkrátka čas na blog nenajdu. Navíc je brzy tma a tak nestíhám fotit fotografie do článků, ani normální fototvorbu.

Pravděpodobně začnu znovu po vánočních prázdninách. Pokud o Vánocích vše dobře vyjde, je možné, že se budete setkávat s články v podobě videí. Ale jen, pokud vše dobře půjde. Budeme se víc zajímat o kosmetiku, o hubnutí, protože od nového roku chci začít se sebou něco dělat. Ale tentokrát už opravdu! Budu vás informovat o mých výsledcích, dávat vám rady a typy, které mi budou pomáhat a podobně. Více se zaměříme na kuchyň a pokusím se přidávat články o outfitech.

A jelikož se do Vánoc nejspíš už neuvidíme, přeji vám tímto krásné svátky plné radosti a dobrého jídla. A zároveň jenom to nejlepší do nového roku.

Těším se, až se s vámi opět setkám. A doufám, že vy také :)