Info článek o tom, co náš čeká a nemine

18. dubna 2015 v 17:44 | Steffie |  Blog
Přeji všem krásný víkend a doufám, že ho máte lepší než já.

Byla jsem teď dlouho nemocná. Měla jsem zánět dutin, byla na antibiotikách, nemohla jsem mluvit, natož něco dělat. Hodně dlouho jsem se nemoci zbavovala, až jsem se jí tedy i zbavila. Jenže! Stále máme duben a aprílové počasí se bohužel projevuje. Měla jsem v plánu pro vás v neděli natočit pár videí, ale nejspíš z toho sejde. Včera odpoledne jsem šla ze školy domů a samozřejmě se rozpršelo, já zmokla jako slepice a dnes ráno se to projevilo. Opět mě bolí v krku, takže piju čaje, jím hodně vitamínů a snažím se z toho dostat. Tak jsem se alespoň pustila do tvorby mé ročníkové práce a udělala jsem úspěšně první kapitolu.

Tento článek je ale spíše informativní. Mám pro vás pár věcí, které bych vám chtěla říct. Začněme asi tou nejzávažnější.


Jsou to asi dva týdny, když jsem měla jít na pravidelnou kontrolu se štítnou žlázou na endokrinologii. Už od dětství se léčím, protože mám na obou stranách štítné žlázy cysty. Vždy byly v pořádku, prostě tam jenom byly. Jenže před těmi dvěma týdny mi doktor řekl, že se mi cysta na levé straně začala zvětšovat. Co to pro mě znamená? Udělám si maturitu, přijímací zkoušky na vysokou školu a půjdu na operaci. Sice to ještě není na sto procent, ale vypadá to, že to tak bude. V listopadu jdu na kontrolu, kde se všechno uvidí. Doktor mi dal pár rad. Mám pravidelně brát prášky - které už pravidelně beru od sedmi let, a pak mi řekl, že mám začít alespoň trochu zdravě žít. Ne, že bych se o to nesnažila, ale prostě vím, že mám s něčím problémy (pitný režim, občas nějaké ty chemické bomby...).

Jako další věc, kterou vám chci oznámit, je, že tento blog bude v květnu slavit své první narozeniny. Wau! Ani jsem netušila, že u toho opravdu vydržím, ale je to tak a funguje to. Mám pro vás připravenou aktualizaci prvního článku, který zde na blogu vyšel. Kdo je netrpělivý, ten si jistě v archivu článek najde :)

Jako dárek k prvním narozeninám dám tomuto blogu "revoluci". Trošku to tu překopeme. Bude zde nový design, na kterém už se pracuje, překopeme rubriky a rovnou začneme s několika novými.

Klidně mi dejte do komentářů vědět, o čem byste si chtěli přečíst :)

Asi vám můžu říct těch pár nových rubrik, které čekají, až se vám budou moct představit. Jako první bude Food inspiration. Hodlám začít jíst zdravě a chci do toho zavést i svoji mamku. Do této rubriky vám budu fotit jídla, která mě budou provázet životem.

Dále pořádně! rozjedeme rubriku Kuchyně. Zde budete moci najít recepty jídel, které budou použity ve Food inspiration.

Zcela novou rubrikou, kterou zde pak najdete, bude My fashion style. Zde pak najdete moje denní outfity, ve kterých normálně chodím ven, do školy, na akce a tak dále. Sice si nemyslím, že by můj styl byl nějak originální, ale každému z nás se trocha inspirace hodí :)

A nakonec poslední rubrika bude Steffie's life. Rubrika bude fungovat jako můj takový deník, kde vám budu občas popisovat zážitky z mého života, které budou doprovázeny fotkami.

Co se týče mého YouTube kanálu, na tom v nejbližší době - až budu moct opět mluvit - najdete TAGovku (nechte se překvapit jakou). Mám připraveno pár videí a vy se nemusíte bát, protože všechny budou zde na blogu.

Rozhodně mi dejte vědět, jestli se na změny těšíte, protože já hodně.

Dávejte na sebe pozor, užívejte si víkend a uvidíme se u dalšího článku :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

Klik :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama