Září 2015

ZOO Praha 1. část

20. září 2015 v 19:51 | Steffie |  Deníček
Poslední víkend prázdnin jsme s rodinou - já, mamka, její přítel a jeho tři děti - vyrazili do Prahy! No, dovedete si to představit, když jihočeši vyrazí do Prahy. Jeli jsme klasika Studentem. V Praze jsme byli v 8 hodin večer a v 9 jsme byli u mého sestříněte, která osobně pracuje v ZOO a která nám celý víkendový pobyt zařídila. Spali jsme u ní v bytě. Je to byteček 3+1 a mají ho v nájmu, který mě hodně překvapil. U nás v Budějovicích za 3+1 dáte maximálně nějakých 10 - 11 tisíc. V Praze to, prosím pěkně, bylo 14 000 za nájem. Není se čemu divit, že bydlí s kamarádkou a byt mají napůl. Uvelebili jsme se ke spánku a druhý den jsme ráno v 10 hodin vyrazili do ZOO.

Musím říct, že bylo přes třicet stupňů už v 10 hodin a nás čekala 2,5 km dlouhá cesta přes pole až k ZOO. Cesta tam mi nevadila, navíc zde byl krásný výhled na celou Prahu. Když jsme dorazili, vytáhla jsem foťák a šlo se na to.

Každý týden budu zvěřejňovat jednu část fotek, protože jich je poměrně víc.

ZOO byla úžasná, o ta zvířata je skvěle postaráno. Všude byly automaty s nepředraženým!! pitím, které bylo vychlazené, takže krásně ochladilo. V tom vedru to bylo potřeba.

Tak jdeme kouknout na fotky :)