Stěhování I. - Proč je lepší vyhořet?

13. června 2016 v 12:06 | Steffie |  Deníček
Je to tady! V sobotu se oficiálně stěhuji!
JUPÍ!!!


Ne, ale teď na vážnější notu. Upřímně doufám, že se v následujících pár letech stěhovat nebudu. Dnes jsem začala s prvními přípravami - balení knih - a už teď na to nemám. Dvě krabice od banánů plné knih a to jsou knihy vlastně to nejmenší. Fakt nechci vidět, kolik budu mít oblečení.

Dalším problémem je, že nám v bytě ještě stále chybí nějaký ten nábytek. V obývacím pokoji máme prozatím gauč. Tečka. To je všechno. Dobrá, ještě křeslo, které bylo k pohovce :D Už vidím, jak ještě několik měsíců budeme mít v obýváku právě krabice s knihami, protože se nebudu moci rozhodnout, jakou knihovnu si pořídím. No, bude to sranda. Ale alespoň už budu ve svém a budu si moci zařídit byt tak, jak chceme já s přítelem.

Když nad tím teď přemýšlím, stěhování je vlastně i trochu nostalgické. Nacházíte věci, o kterých jste si mysleli, že jsou ztracené, a vzpomínáte nad nimi. Zároveň je to plné odříkání a těžkého rozhodování ve stylu "Vezmu si tohle? Využiji to?"

Jen taková poznámka... Už se vážně těším, až budu balit kosmetiku. Až si ze všech sprchových gelů v koupelně budu muset vybrat jen pár nejoblíbenějších, protože moje nová koupelna je spíš taková malá koupelnička, kam by se mi veškerá kosmetika do sprchy, kterou mám teď, určitě nevešla :D

No nic, jdu se pustit do přebírání časopisů... Hurá!

Co vy? Stěhovali jste se někdy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

Klik :)

Komentáře

1 P. P. | Web | 19. června 2016 v 7:37 | Reagovat

Naštěstí jsem se nikdy nestěhovala, jen na krátké pobyty, jako je třeba intr nebo tak. Nevýhodou je, že mám ted, po odstehování z intru, všechny věci dvakrát - deky, polštáře, kosmetické tašky,.... A ničeho se nechci vzdát. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama