Takové mé povídání I.

1. června 2016 v 10:25 | Steffie |  Deníček
Ahoj, ahoj, ahoj!

Co tak koukám, poslední dobou je to tu hodně špatné. Chtěla bych nejprve vysvětlit proč. První věc je, že jsem úspěšně pokořila maturitu. Ve známkách se mi sice objevila jedna trojka, ale jinak jedničky a dvojky. Zjistila jsem, že maturita vůbec není tak těžká, jak se říká. Na druhou stranu to byl jeden z těch stěžejních okamžiků, kdy se váš život posune na další kolej a začne další etapa života. Naučila jsem se, jak zvládat stres a vylepšila jsem si formu učení se.

Další věcí, která se děje, jsou mé přijímací zkoušky. Hlásím se na Pedagogickou fakultu v Hradci Králové, konkrétně na obory anglický jazyk/český jazyk a anglický jazyk/biologie. Už teď se můžu přiznat, že přijímací zkoušky z čj jsem s největší pravděpodobností nezvládla, ale na biologii už jsem úspěšně přijatá. Zítra mě čeká zkouška z anglického jazyka. Nejhorší je, že v ní musím uspět, protože pokud se mi to nepodaří, nebudu moci studovat ani biologii, na kterou už přijatá jsem. Bohužel, nevýhoda dvoukombinace.

A aby toho nebylo málo, ještě mě čeká jedno vyšetření u doktora, kterého se poměrně bojím. Už odmalička mám problém se štítnou žlázou. Mám hypotyreozu (sníženou funkci) a bohužel ještě něco k ní. A právě v polovině června se dozvím, jestli mě bude čekat operace nebo ne. To mým nervům také bohužel nepřidává.

Ale představte si to! Během června se stěhuji do svého. Tedy, do svého - je to byt, který budeme vlastnit napůl s přítelem. Po pěti letech jsme se konečně dočkali a oba (doufám :D ) se neskonale těšíme na další fázi v našem životě. Pro mě to bude zajímavější v tom ohledu, že se z velkého města (České Budějovice) stěhuju do té asi nejmenší vesničky, co jsem kdy viděla. Musím říct, že to pro mě bude určitá výzva a já doufám, že se s tím poperu. Už teď se ale těším na kontakt s přírodou. Když jsme bílili obývací pokoj, podívala jsem se z okna a přímo pod oknem se nám tam procházely tři srnky. Prostě příroda z každého okna a všude kolem nás.

Doufám, že až bude celý byt zařízený, zbyde mi nějaký čas na blogování. Plánuji s přítelem menší překvapení, ale zatím nebudu nic říkat, protože to ještě není oficiální a musíme nejdříve vymyslet, jak celou věc zrealizovat k dokonalosti. Pokud to vyjde, budete první, kdo se o ní dozví.

To bude z dnešního psaní asi vše a já doufám, že se v následujícím měsíci pohneme z místa kupředu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

Klik :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama