Stěhování II. - Už se to rýsuje!

10. července 2016 v 10:30 | Steffie |  Deníček
Opět po nějaké době přicházím s novinkami, které se týkají mého stěhování. Už můžu konečně oznámit novinu, a to tu, že se nejspíš příští týden úplně nastěhováváme do nového.

JÉJ!

Abych pravdu řekla, moc teď na blog opravdu není čas. Chodím na brigádu do pekárny v Kauflandu, kde celý den stojím na nohou, občas mě dokáže někdo pěkně vytočit, a když přijdu domů, tak chci položit nohy na zeď a chvilku odpočívat (pomáhá to na oteklé nohy, spolu se studenou sprchou). Takže na blog pak ani člověk už nemá náladu. A pokud zrovna nejsem v práci, tak uklízím nebo opětovně něco stěhujeme nebo jezdíme po obchodech a nakupujeme další věci do bytu.

Momentálně se nám vyskytlo v bytě pár problémů. Tak trochu se nám nevejdou stoly do pracovny, takže musíme nechat jeden udělat namíru. K tomu nám ještě stále chybí obývací stěna a knihovna (knížky stále leží v krabicích). V koupelně ještě nemáme tyč na sprchový závěs a ani poličky. Do kuchyně musíme dokoupit židle, abysme vůbec měli na čem sedět. No zkrátka, je toho ještě hodně co dohánět.

Ale aby to nebylo jenom o problémech, můžu s radostí oznámit, že nám dnes přišly matrace. Čekali jsme na ně asi měsíc, ale můžu říct, že to stálo za to. I když shánění matrací taky nebyla žádná sranda. Přítel radši měkčí, já radši tvrdší. Nakonec jsme ale zašli (po několika neúspěšných pokusech v obchodech s nábytkem) do specializované prodejny matrací, kde nám paní poradila a nakonec jsme skončili s dvěma stejnými matracemi - jedna strana je tvrdá, druhá měkká. Myslím, že jelikož máme postel o rozměrech 200x220 a konečně jsme měli možnost si na ní lehnout a vyzkoušet jí, budeme teď od sebe mít s přítelem hodně daleko. Ne, opravdu :D Já nečekala, že ta postel bude tak obrovská.

Zítra jdeme s přítelem zařizovat internet. Bohužel skončíme u poskytovatele internetu, ke kterému jsem vůbec nechtěla, ale vyzkoušíme, jestli nám nedají třeba nějakou zkušební dobu. V naší vesnici se totiž v následujících pár týdnech bude instalovat nový vysílač pro jednu firmu, ale jelikož se chceme co nejdříve nastěhovat do bytu, musíme jít právě k tomu horšímu poskytovateli. Nevadí.

Tak uvidíme. Snad vše během příštího týdne vyjde a já už vám budu moci konečně napsat, že bydlím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

Klik :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama