Červen 2017

Vysoká škola – pocity po prvním roce

26. června 2017 v 22:16 | Steffie |  Deníček
Je to tu. Tento týden jsem odevzdala poslední materiály, které mi zbývaly ke splnění posledního předmětu v prvním roce na vysoké škole. Řeknu vám: masakr.

Abych se dokázala pořádně o všech radostech a starostech při studiu vysoké školy vyjádřit, rozdělím článek do tří částí. Kdo mě sleduje, ten ví, že studuji pedagogickou fakultu, tudíž studuji dva obory (český a anglický jazyk) a k tomu ještě pedagogiku a psychologii. Je vám asi jasné, jak budou části vypadat: nejprve se podíváme na český jazyk, pak na anglický jazyk, koukneme se na pedagogicko-psychologické minimum a na závěr si to všechno nějak shrneme. 😊 Ještě než začneme, dám vám sem odkaz na starší článek, který jsem psala někdy na začátku studia, abyste si ho mohli přečíst a případně porovnat mé dojmy před a nyní (je to sakra rozdíl). A také doporučuji, abyste si udělali kafe / čaj / něco k jídlu, protože tohle bude hodně dlouhý článek.

Uklízíme se Steffie - 2. část: KUCHYŇ

4. června 2017 v 21:10 | Steffie |  Domácnost
Jak už jsem již poznamenala v info článku, kuchyně pro mě po příjezdu z Českých Budějovic, kde jsem byla s Tomášem pár dnů, byla nepříjemným překvapením. Trošičku mi to pocuchalo nervy, ale vzala jsem to vše pevně do svých rukou, uvařila si kafe na posilněnou a pustila se do úklidu. Byl to mazec a, upřímně, vůbec se mi to nechtělo fotit, abyste si nemysleli Bůh ví co. Ale jak jsem již řekla, nepořádek není má vina :D

Všechen nepořádek mi trval uklidit asi kolem dvou hodin s tím, že jsem ještě nemusela umývat vnitřek trouby, který by mi také pár dobrých minut zabral.

V článku najdete produkty, které při úklidu používám, a jak je používám, dále se s vámi podělím o různé vychytávky, které se při úklidu určitě hodí.