Říjen 2017

Knižní přírůstky - září 2017

15. října 2017 v 21:24 | Steffie |  Nákupy
Ahoj,
dnes se podíváme na zoubek něčemu trošku jinému než obvykle - knihám.
Tyto články možná zůstanou trochu víc pravidelné, protože jakožto studentovi literatury je pro mě lehčí knihy kupovat, než na ně čekat dlouhou dobu v knihovně. Tak tu máme knižní přírůstky za září, a je jich poněkud hodně.


Uklízíme se Steffie - 3. část: OBÝVACÍ POKOJ

10. října 2017 v 11:53 | Steffie |  Domácnost
Venku ošklivé počasí - samá mlha, jednou prší, jednou ne,... Podzim už je tu. Tak snad nám ještě přijde nějaké to babí léto. Každopádně co jiného dělat v tomhle počasí než uklízet. A tak jsem se vrhla na náš obývák. Celý úklid mi trval plus mínus hodinu a půl, s tím, že půl hodiny mi trvala klec kluků.

Opět popíšu všechny produkty, které jsem použila, a popíšu, co dělám při běžném úklidu.

Náš obývák je asi nejdodělanější místnost v bytě (chápejte tak, že už je tam pouhé minimum věcí k dokoupení). Původně tu byla na stěnách zářivě růžová barva po bývalých nájemnících. Naštěstí to byly přemalované tapety, které se daly lehko strhnout. Obývák se tedy vymaloval na bílou barvu, položila se plovoucí podlaha (stejná jako v celém bytě), a mohlo se začít zařizovat. Do budoucna určitě budeme kupovat větší konferenční stůl, protože když přijde nějaká návštěva, na náš současný se horko těžko něco pořádně vejde. Určitě dejte vědět, jestli se vám náš obývák líbí, jestli byste něco změnili, a tak dále.

Tak jdem uklízet! :)